O nas

  

 

Obrazy Alfabetto to nowość na polskim rynku. Oferujemy Państwu wyjątkowe obrazy stworzone z przedmiotów występujących w naszym otoczeniu, które na pierwszy rzut oka nie muszą się kojarzyć z niczym specjalnym.

Zespół Alfabetto zadbał, aby wspomniane przedmioty oddawały jak najbardziej charakter liter alfabetu. Dzięki pracy całego zespołu udało się zebrać setki zdjęć, z różnych miejsc zarówno z kraju jak i spoza, na których przedmioty przypominają litery.

Ze zgromadzonych zdjęć mogą Państwo stworzyć swoje imiona, imiona swoich bliskich lub całkiem inne wybrane przez Państwa słowa. Obrazy, które powstaną w ten sposób będą zawsze posiadały indywidualny oraz wyjątkowy charakter.

Alfabetto dba o to, żeby obrazy były bardzo wysokiej jakości, na żywo wyglądają one wyjątkowo oraz luksusowo, cały zespół Alfabetto wierzy, że będą one stanowić wspaniały wystrój każdych 4 kątów, a magiczny charakter obrazów  sprawi, że dając je komuś w prezencie, będziemy pewni, że prezent będzie tym z grona udanych.

Dla osób, które wolałyby wybrać produkt równie wyjątkowy, ale wolałyby wybrać coś spośród produktów gotowych,  polecamy produkty w zakładce „produkty gotowe”, które również stanowią wspaniałą ozdobę, a dzięki ciekawie dobranym zestawom liter i wyjątkowym cytatom, z pewnością będą stanowiły wspaniały prezent.

Gorąco dziękujemy za zaufanie
Zespół Alfabetto